Zapraszam na:

warsztat Qigong Lecący Żuraw

Wrocław ul. Różana 4-6 Dom Kultury BAKARA

Sobota 03 marca 2018 r w godzinach od 10:00 do 14:00

W programie wykonanie całej formy tj. długiej i krótkiej części kilka razy oraz medytacja stojąca kierowana z rozluźnieniem ciała i pobudzeniem energii w narządach.

Odpłatność
dla osób do 60 roku życia – 70 zł
powyżej 60 lat – 40 zł.

Celem warsztatu jest odczucie znaczenia pracy w grupie jak i zmian wywołanych wielokrotnym wykonaniem formy.

Warsztat przeznaczony jest dla osób chcących przećwiczyć całą formę bez szczegółowego wyjaśniania ruchów. Zajęcia ze słownym prowadzeniem umożliwiają wzięcie udziału zarówno osobom z doświadczeniem jak i tym, którzy chcą rozpocząć praktykę.

Pytania i zapisy pod numerem 797 186 405
Instruktor prowadzący: Marcin Mękarski

Historia Qigong sięga ok 4 tyś lat wstecz.
Ćwiczenia stanowią element Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Jeśli uczestniczysz w zabiegach akupunktury, masażu i chcesz sam coś zrobić dla Siebie to właśnie Qigong jest dobrym kierunkiem.
Mimo zmian wywołanych czynnikami zewnętrznymi Twój sposób myślenia może spowodować powrót dolegliwości. Zmień go. Docierając do źródła dolegliwości, zastoju, blokady. Odblokowując ciało z napięć i blokad emocjonalno-psychicznych.
Badacze tematu (ćwiczeń ruchowych) wskazują, że takie ćwiczenia stanowią podstawę dzisiejszej kinezyterapii – leczenia ruchem i oddziałują na całe ciało i narządy wewnętrzne. Uważność natomiast stała się tematem licznych badań i stosowana jest szeroko w leczeniu oraz zachowaniu zdrowia (w tym psychicznego).